Piatok 19. 10. 2018

Narodeniny a meniny

Počet návštev

Vitajte na stránkach našej školy

• V piatok 12.10. boli naši prváci pasovaní za prvákov. V programe ukázali čo všetko sa naučili v škole.

• V stredu sme na našej škole uskutočnil Beh zdravia. Zúčastnili sa ho všetci žiaci.

Výsledky:

kat.1.-2. ročník dievčatá: 1. Viktória Bečvářová 2. Lucia Majzúnová 3. Nikolka Bartáková

chlapci: 1. Patrik Strúčka 2. Lukáš Majzún 3. Sebastián Galba

kat. 3.-4. ročník: zmiešaní 1. Sofia Rigáňová 2. Margita Sojáková 3. Dominika Kujanová

• V piatok 28.9.2018 v rámci Európskeho týždňa športu zumbovala celá naša škola pod vedením pani Andrei Porubskej.

• Nový školský rok 2018/2019 sme privítali s radosťou a očakavaním. Do našej školy nastúpilo 12 nových žiakov - prvákov, ktorých sme privítali. V našej škole je v tomto školskom roku 35 žiakov. Privítali sme aj novú pani učiteľku a nového pána farára.

• V piatok 29.6. sme sa uskutočnilo slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018. Najlepší žiaci boli ocenení knihou, ktoré darovalo Rodičovské združenie pri ZŠ Malé Leváre.

• Vo štvrtok 28.6. sa s nami lúčili naši štvrtáci. Pripravili program pre všetkých žiakov a pani učiteľky a hostí. Na záver bolo pohostenie pre všetkých.

• Naša škola organizovala v piatok 22.6. pre deti malotriednych škôl okresu Malacky Veselú olympiádu malotriedok. Zišli sme sa 3 školy - ZŠ Jablonové, ZŠ Marianka a naša škola, aby sme si zmerali sily v 5-tich discipínach. Veselo sme si zasúťažili a dobre sa zabavili. Výsledky: 1. ZŠ Jablonové 2.ZŠ Malé Leváre 3.ZŠ Marianka.

• V pondelok 11.6. navštívili žiaci našej školy Habánske múzeum vo Veľkých Levároch. Dozvedeli sa všeličo zaujímavé o Habánoch. Potom putovali náučnym chodníkom a navštívili rehoľné sestričky v kláštore. Prezreli si kaplnku a celý kláštor. Na záver dostali pohostenie a na dvore si spolu zaspievali.

• V pondelok 4.6.2018 sme sa zúčastnili spolu so škôlkármi výchovného koncertu Ja som dobrý remeselník. Dozvedeli sme sa všeličo nové hudobných nástrojoch.

• Náš sviatok sme oslávili malým výletom do Veľkých Levár, kde sme si pozreli v Reedukačnom centre minizoo. Páčil sa nám poník Ela, pštros Edo, ovečky i hydina. Cestou späť sme sa osviežili zmrzlinou.

• Základná škola č.10, 908 74 Malé Leváre
    č.10, 908 74 Malé Leváre