• Prajeme všetkým žiakom príjemné prežitie prázdnin.

• Ukončenie školského roka 2017/2018

V piatok 29.6. sme sa uskutočnilo slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018. Najlepší žiaci boli ocenení knihou, ktoré darovalo Rodičovské združenie pri ZŠ Malé Leváre.

• Rozlúčková štvrtákov

Vo štvrtok 28.6. sa s nami lúčili naši štvrtáci. Pripravili program pre všetkých žiakov a pani učiteľky a hostí. Na záver bolo pohostenie pre všetkých.

• Veselá olympiáda malotriedok

Naša škola organizovala v piatok 22.6. pre deti malotriednych škôl okresu Malacky Veselú olympiádu malotriedok. Zišli sme sa 3 školy - ZŠ Jablonové, ZŠ Marianka a naša škola, aby sme si zmerali sily v 5-tich discipínach. Veselo sme si zasúťažili a dobre sa zabavili. Výsledky: 1. ZŠ Jablonové 2.ZŠ Malé Leváre 3.ZŠ Marianka.

• Exkurzia Habánske múzeum

V pondelok 11.6. navštívili žiaci našej školy Habánske múzeum vo Veľkých Levároch. Dozvedeli sa všeličo zaujímavé o Habánoch. Potom putovali náučnym chodníkom a navštívili rehoľné sestričky v kláštore. Prezreli si kaplnku a celý kláštor. Na záver dostali pohostenie a na dvore si spolu zaspievali.

• Výchovný koncert 4.6.

V pondelok 4.6.2018 sme sa zúčastnili spolu so škôlkármi výchovného koncertu Ja som dobrý remeselník. Dozvedeli sme sa všeličo nové hudobných nástrojoch.

• MDD - 1.jún - návšteva minizoo

Náš sviatok sme oslávili malým výletom do Veľkých Levár, kde sme si pozreli v Reedukačnom centre minizoo. Páčil sa nám poník Ela, pštros Edo, ovečky i hydina. Cestou späť sme sa osviežili zmrzlinou.

• Školský výlet - Smolenice 30.5.2018

Školský výlet do Smoleníc sa nám vydaril. Prialo nám i počasie. Najprv sme navštívili múzeum Molpír, kde sme sa dozvedeli niečo o archeologických nálezoch, o Štefanovi Baničovi, rodákovi zo Smoleníc  - vynálezcovi padáka a pozreli zbierky i rôzne historické predmety. Potom sme zdolali pešo cestu na zámok. Tu sme sa dozvedeli všeličo o histórii zámku a vyliezli na vežu, kde bol krásny výhľad na celé okolie. Poobede nás čakal vstup do jaskyne Driny. Najprv sme však museli zdolať cestu do kopca k jaskyni. V jaskyni sa nám páčilo. Na záver sme navštívili Malacky, kde sme v Dráčiku minuli posledné peniaze.

• Búdky v lese

Naši žiaci v sobotu 19.5., v rámci športovo-turistického krúžku, spolu s pani Mrázovou, lesníkom pánom Kadlíčkom a pani Kadlíčkovou  umiestňovali búdky do lesa. Zabezpečili tak domov 6 vtáčím rodinkám.

• Sadenie stromčekov

V piatok 11.5 .prišli do našej školy lesníci z Lesného závodu Malacky. Spoločne sme vysadili 8 stromčekov o ktoré sa budeme starať.

• Beh víťazstva 4.5.2018

V piatok 4.5. sa na našej škole uskutočnil Beh víťazstva. Zúčastnili sa všetci žiaci.

Výsledky: kat. 1.-2.roč. dievčatá 1. Sofia Rigáňová 2. Laila Kadlečíková 3. Margitka Sojáková chlapci 1. Mirko Tipan 2. Patrik Stručka 3. Lukáš Helešic kat.3.-4.ročdievčatá 1. Ines Kadlečíková 2. Sofia Fošnárová 3. Monika Mrázová chlapci 1. Kristián Čechovič 2. Samo Havlík 3. Alex Ort-Šnep

• Stavanie máje

Naši žiaci sa v piatok 27.4. zúčastnili stavania detskej máje. Deti predviedli kultúrny program zložený z pásma ľudových hier a piesní. Na záver ozdobili máju a dospelí ju postavili.

• Slávik Slovenska

V piatok 27. apríla sa na našej škole uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska. Zúčastnilo sa 8 žiakov. Všetky zúčastnené deti spievali veľmi pekne.

Výsledky: 1. Viktória Bečvářová 2. Žaneta Kalejová 3. Karolína Kellová

• Zápis do 1.ročníka 10.4.2018

Zápis do 1.ročníka sa uskutočnil 10.apríla 2018. K zápisu prišlo 12 predškolákov.

• Naša škola na jar

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované

• Základná škola č.10, 908 74 Malé Leváre