• Plavecký výcvik 16.- 20.4.2018

Naši žiaci úspešne absolvovali plavecký kurz. Dostali mokré vysvedčenia a odmeny.

• Deň narcisov 13.4.2018

Naša škola sa zapojila i tento rok do zbierky na pomoc onkologickým pacientom. Vyzbierali sme 260,97e. Peniaze boli vložené na účet Ligy proti rakovine. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli.

• Zápis do 1.ročníka 10.4.2018

Zápis do 1.ročníka sa uskutočnil 10.apríla 2018. K zápisu prišlo 12 predškolákov.

• 2% dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%! Tlačivo obdržíte v ZŠ. Vopred ďakujeme.

• Detská misia - Veľkonočný príbeh

V stredu 28.3. pred prázdninami navštívili našu školu naši známi z Detskej misie s Veľkonočným príbehom. Deti si vypočuli zaujímavé rozprávanie, zasúťažili si a  zaspievali. Stretnutie  s nimi bolo pre deti poučné a zaujímavé.

• Noc s Andersenom 23.3.

V piatok 23.3. sa naša škola zmenila na jednu veľkú rozprávku od známeho spisovateľa H.Ch.Andersena. Žiaci prišli do školy netradične o 17,00 hod. Najskôr s hasičmi privítali Jar - podpálili Morenu a hodili do vody. Potom si vypočuli rozprávku O statočnom cínovom vojačikovi a následne plnili rôzne úlohy na rozprávkových stanovištiach. Po splnení úlohy boli odmenení a pustili sa do večere. Po posilnení porozprávali hasiči o svojej práci. Nakoniec sa žiaci vybrali do terénu s baterkami a ochranu im robili hasiči. Žiaci si odniesli domov nezabudnuteľný zážitok. Ďakujeme miestnym hasičom, tiež starším žiakom, ktorí pomáhali pri akcii - Karolínke, Aďovi, Gabovi, Kristiánovi a Patrikovi.

• Čítanie rozprávok

V stredu 21.3. navštívili žiaci 4.ročníka predškolákov v MŠ Malé Leváre, aby im prečítali v rámci Mesiaca knihy rozprávky. Vybrali si knihu Rozprávky o psíčkovi a mačičke. Predškoláci pozorne počúvali a už sa tešia do školy, aby sa naučili čítať ako žiaci našej školy.

• Zúbkove pramene - obvodné kolo

V piatok 2.3.2018 nás dve žiačky reprezentovali v obvodnom kole recitačnej súťaže Zúbkove pramene. Žiačka 2.triedy Dominika Kujanová získala krásne 3.miesto. Blahoželáme.

• Naša škola na jar

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované

• Základná škola č.10, 908 74 Malé Leváre