• Triedne rodičovské schôdzky 22.1.2019

Pozývame rodičov na triedne rodičovské schôdzky od 15,00 hod. do 16,00 hod.

• Vianočná burza 20.12.

Vo štvrtok 20.12. sme sa premenili na predávačov a kupujúcich, aby sme si urobili radosť a zaroveň dobrý skutok. Vyzbierané peniaze z vianočnej burzy použijeme na dobročinné účely.

• Vianočná besiedka 19.12.

Vianočnú atmosféru sme  urobili krásnym vystúpením pre  našich rodičov, starých rodičov, priateľov školy. Pásmo básní, piesní, tancov a scénok nám priblížilo najkrajšie obdobie roka - Vianoce.

• Šaliansky Maťko 17.12.

V pondelok 17.12. sa uskutočnila na našej škole recitačná súťaž Šaliansky Maťko. Zúčastnilo sa 7 žiačok.

Výsledky: 1. Sofia Kotásková, 2. Viktória Bečvářová a Karolína Kellová, 3. Ema Pernecká a Nina Žalcová Srdečne blahoželáme.

• Pytagoriáda - školské kolo 12.12.

Do školského kola matematickej súťaže Pytagoriáda sa zapojili 4 tretiaci.

Výsledky: Margita Sojáková - 11 bodov + 5 bodov za čas spolu 16 bodov - úspešná riešiteľka, Karolína Kellová - 6 bodov, Matej Macušek - 5 bodov, Sofia Kotásková - 3 body. V okresnom kole nás bude reprezentovať Margita Sojáková.

• Detská misia 12.12.

V stredu nás navštívili ujo a teta z Detskej misie, aby sme si v tomto predvianočnom čase programom Vianočná misia pripomenuli čo sú Vianoce, prečo ich slávime. Zaspievali sme si a zasúťažili. Ich vystúpenie sa nám veľmi páčilo.

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované

• Základná škola č.10, 908 74 Malé Leváre
    č.10, 908 74 Malé Leváre