• Personálne obsadenie

Za vyše 90 rokov sa v škole vystriedalo 12 riaditeľov škôl, z ktorých najdlhšie pôsobil vo funkcii riaditeľa – správcu školy pán Ján Martinka 18 rokov (1931 – 1949). Ďalej pán riaditeľ Jozef Šauša a pán riaditeľ Karol Galamboš pôsobili vo funkcii  zhodne 11 rokov a pridala sa k nim aj pani riaditeľka Mgr.Anna Šeniglová, ktorá vo funkcii skončila v roku 2022 po 11 rokoch.

Najdlhšie pôsobiaci učitelia v minulosti: úctihodných 29 rokov pôsobila na škole pani Klotilda Hasáková - 23 rokov ako učiteľka a 6 rokov ako riaditeľka školy. Pani učiteľka Daniela Miklovičová pôsobila na škole 18 rokov, z toho 12 rokov ako učiteľka a 6 rokov ako riaditeľka školy. Pani učiteľka Emília Jurkáčková pôsobila na škole 15 rokov - 11 rokov ako učiteľka a 4 roky ako riaditeľka školy. Pani učiteľka Jarmila Barboriaková pôsobila na škole 10 rokov - 1 rok ako učiteľka a 9 rokov ako riaditeľka školy. V súčasnej dobe pôsobí v škole ako riaditeľka druhý rok Mgr. Slavomíra Orlová. Predtým pôsobila na škole ako učiteľka necelé 2 roky.

V škole sa vystriedalo množstvo pedagógov, z nich najdlhšie pôsobila pani vychovávateľka Jozefína Mrázová od roku 1974 - 48 rokov. Pani učiteľka Hodeková pôsobí na škole 23 rokov do súčasnosti. Od roku 2020 pôsobí na škole p. učiteľka Mgr. Petra Janská a pani vychovávateľka Bc. Ľubica Voltemarová. Od roku 2022 prišla na školu Mgr. Denisa Trnková a od tohto roku 2023 pôsobí na škole ako vychovávateľka Mgr. Gerda Fodorová.