Dňa 24. 6. dopoludnia sme sa rozlúčili s našimi štvrtákmi, ktorí úspešne zavŕšili štyri roky na našej škole krásnou rozlúčkovou.
Bola to chvíľa plná emócií, vďaky aj sĺz. Odchádza trieda, ktorá bola kamarátska, súdržná a plná porozumenia.
Rozlúčkový program si pripravili samotní štvrtáci – chlapci zatancovali veselú Makarenu, dievčatá moderný tanec „Lush Life“ a nechýbali ani básne o každom z nich. Silným momentom bolo záverečné spoločné zaspievanie piesne „Poslednýkrát“.
O milé prekvapenie sa postarala teta Majka, ktorá pre nich napiekla perníčkových pirátov.
Veľmi dojímavým okamihom bolo aj poďakovanie triednej pani učiteľke, ktorú žiaci spolu so zástupcami rodičov obdarovali krásnou kyticou a albumom fotografií zachytávajúcich ich spoločné chvíle počas všetkých štyroch rokov. ♥️
Na záver sa štvrtáci poďakovali svojim učiteľom symbolickou ružou, ktorou vyjadrili úctu a vďaku za všetku starostlivosť a lásku. 🫶
A pre svojich kamarátov v škole si pripravili osvieženie v podobe chutného melóna 🍉.
Poslednýkrát školský zvonec zvoní, život novú kapitolu otvára, ..... 🔔❤️
Tak, milí štvrtáci, prajeme vám veľa úspechov, šťastia a nových kamarátstiev na vašej ďalšej ceste. Nech sa vám darí vo všetkom, do čoho sa pustíte, a nech na našu školu spomínate vždy len s úsmevom. 🍀