• Oznam !!!

• Oznamujeme rodičom, ktorí sa nezúčastnili plenárneho zasadnutia RZ, že si rodičia odhlasovali ako príspevok RZ - ročný poplatok- 30€. Ak sú na škole súrodenci platia po 15€. Poplatok treba zaplatiť do konca októbra. Ďakujeme.

• Vážení rodičia,

budúci týždeň sa naša škola zapojí do aktivity Európsky týždeň mobility. Budeme radi, ak na dopravu do školy využijete alternatívne spôsoby dopravy okrem automobilovej. Naše deti veľmi radi chodia pešo či na bicykli, kolobežke. Skúsme ich podporiť.

• Oznam!!

• Zajtra sa na škole uskutočnia didaktické hry. Deti prídu športovo oblečené do školy  a so sebou si zoberú do ruksaku desiatu a pitie. Koniec vyučovania budú mať 1. a 4. ročník o 11:30hod. , 2. a 3. ročník o 12:00 hodine. Potom idú na obedy. ŠKD funguje v normálnom režime.

• Rodičovské združenie

• Milí rodičia. V pondelok 25.9.2023 o 16.00  sa uskutoční plenárne rodičovské združenie. Následne bude pokračovať stretnutie v triedach.

Tešíme sa na Vašu účasť!

• BIELA PASTELKA

•  Milí rodičia, aj tento rok sa naša škola zapojila do projektu BIELA PASTELKA , ktorej cieľom je pomôcť nevidiacim a slabozrakým. Vo štvrtok  21.9.2023 ( teda zajtra ) bude zbierka prebiehať na našej škole a následne budú  žiaci aj s pani učiteľkou pokračovať v zbierke po dedine. Žiaci môžu pomôcť malým finančným obnosom. Tešíme sa , že spolu pomôžeme tým, kotrí to potrebujú.

• Kaufland ovocie

• Dnes Nás kaufland potešil hruškami :)   naši prváčikovia sa pýtali , či pošlem aj maminke foto, tak nech sa páči, milé maminke :)

• Ovocie a Zelenina z KAUFLANDU

• Vďaka výhre ovocie  a zelenina z Kauflandu, sme sa dnes celá škola tešili z banánov :) a už sme zvedaví, čo nás čaká budúci týždeň ! :)

• Začiatok školského roka.

• V pondelok 4.septembra sa po zaslúženom oddychu vrátili do škôl naši žiaci. Zvlášť sme privítali nových prváčikov.Prajeme im veľa pekných zážitkov,nových kamarátov a samé dobré známky.

• OZNAM!!!

• Dnes, 4.9.2023 o 16hod. sa koná zápis detí do tenisového klubu pod vedením p. Kaščáka v areáli školy. Kto chce tento klub navštevovať, treba dnes prísť.