• Čerstvé hlavičky- KAUFLAND

• Naša škola sa zaregistrovala do projektu " Čerstvé hlavičky", ktorú organizuje spoločnosť KAUFLAND. Čerstvé hlavičky napomáhajú k motivovaniu a vzdelávaniu detí v dôležitosti konzumácie ovocia a zeleniny. Vďaka pravidelnému prísunu ovocia alebo zeleniny, ktorú im raz týždenne budú poskytovať, si deti vytvárajú zdravý návyk a pozitívne asociácie k čerstvému ovociu a zelenine.  Preto Vás všetkých žiadame o spoluprácu a našou úlohou je v tomto projekte ZAHLASOVAŤ. Hlasy sa prepočítavajú na počet detí, preto máme šancu aj my, malá škola. Prosíme Vás o spoluprácu. Čerstvé hlavičky | Kaufland (cerstvehlavicky.sk) Hlasujeme každý deň!!!

Až do 31.5.2023.

• OZNAM !!!

• Oznamujeme všetkým rodičom, že v piatok 28.04.2023  bude fungovať ŠKD len do 14:30hod. z organizačných dôvodov. Ďakujeme za pochopenie a prosíme Vás, aby ste si deti zo školského klubu včas vyzdvihli Ďakujeme.

• Vyzbieraných a odovzdaných 296€ !!! ĎAKUJEME!!!

Dňa 20.04.2023 sa aj v našej dedine konala zbierka Deň narcisov. Ako každoročne túto zbierku zastrešuje naša Základná škola. Leitmotívom tohto roku je obrátený narcis s claimom "ĎAKUJEME, ŽEVIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY"....niekedy totiž život "bodne", obráti sa naruby a to vo väčšine prípadov oznámenia onkologickej diagnózy. Ďakujeme všetkým, ktorí sa na život z inej strany dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov. Ďakujeme.

• Matematický klokan

• Naše deti sa zapojili do celosvetovej súťaže Matematický klokan, ktorá každoročne prebieha v jeden deň po celom Slovensku. Výsledky už poznáme a gratulujeme úspešným riešiteľom. Na škole sa deti umiestnili takto:

1.miesto: Anna Martiniak /100% úspešnosť/

2.miesto: Matias Kobelár / 93,33% úspešnosť/

3.miesto: Andreas Diviak a Emma Maxianová / 81,67% úspešnosť/

• Muzikál- Šľahačková princezná

• V Šľahačkovom kráľovstve žije Šľahačkový kráľ, Vrabec vševed, tri sudičky a samozrejme, krásna princezná, túžiaca po vydaji a pravej láske, ktorá sa však každú noc mení na roztečenú šľahačku. Ako nakoniec dopadli pytačky Princa Klepetka, Princa Papagája a Kvetinového Princa, sa naši štvrtáci boli pozrieť v Bratislave na Novej scéne dňa 5. apríla. Nepochybne sa vrátili s krásnym kultúrnym zážitkom.

• PYTAGORIÁDA- okresné kolo- výsledky súťaže

• Dňa 27.03.2023 sa konalo stretnutie najlepších matematikárov v okrese Malacky, kde medzi 54 úspešnými riešiteľmi spomedzi všetkých tretiakov celkom úspešne zabojovali aj naše deti. Na 10.- 13.  mieste sa umiestnil JAKUB KUJAN, na 14.-15. mieste bola ANIČKA MARTINIAK, na 27.mieste bola HANKA HOLLÁ a 31.-33. miesto obsadila LAURA KRIŠKOVÁ. Gratulujeme našim tretiakom!!!