• Exkurzia u našej milej pani školníčky- cukrárky Majky

• Minulý týždeň boli naši štvrtáci na exkurzii u pani cukrárky, našej pani školníčky Majky. Deťom sa návšteva veľmi páčila. Pani školníčka najprv vysvetlila, ako si urobiť okolo seba priestor,dbať na hygienu a potom si vybrať tie správne ingrediencie na výrobu cesta na medovníčky. Keď bolo cesto hotové, mohli si deti vyskúšať prácu cukrárky. Každý si vyrobil vlstné medovníčky. Nakoniec sme s chuťou sledovali ako sa cesto mení v rúre na správnu upečenú farbu. Ďakujeme pani školníčka - cukrárka

• Olympiáda VOM

• Bolo Nám spolu krásne, veselo, súťaživo a slniečko po celý čas svietilo. Tešíme sa opäť o rok.... a tiež z 3. miesta :)

• Rozlúčka so štvrtákmi

• Veľmi krásne sa s Nami, Naši milí štvrtáci rozlúčili. Pripravali si bohatý program, občerstvenie a mali sme s Nimi krásne dopoludnie :) Boli ste pre Nás obohatením a vždy tu budete mať dvere otvorené.  Nech sa Vám darí !

• REGIOPOMPA - 2.ročník

• Vážení rodičia a priatelia školy, aj naša škola sa zúčastní po prvýkrát prehliadky malých divadelných súborov a bude mať dňa 29.6.2023, t.j. štvrtok vystúpenie na tomto podujatí o 8:00hod. a o 9:30hod. v Kultúrnom dome MCK Malacky. Ste srdečne vítaní!!

• Železná studnička

• Naši prváci a ich exkurzia do prírody. Pozorovali rastliny a živočíchy lupou z čoho mali veľký zážitok. Pohrali sa na ihisku, občerstvili  sa a tešili sa z cesty vlakom :)

• Návšteva hasičského zboru

• Dňa 2.júna k nám prišli na návštevu Hasiči a poučili nás o chovaní sa v takých nebezpečných situáciách ako je požiar. Boli sme svedkom aj priameho vyhlásenia zásahu,kedy naša prehliadka musela veľmi rýchlo skončiť. Ďakujeme za návštevu.

• Oficiálne potvrdené!!!! Vyhrali sme v súťaži Čerstvé hlavičky

• Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili a zahlasovali v tomto projekte. Dokázali sme spolu nemožné a zvrátili sme behom krátkej doby výsledok hlasovania. Veľmi si toho vážime a Vaše deti budú dostávať zeleninu a ovocie po celý ďalší školský rok zadarmo. ĎAKUJEME!!!

• Spoznávame Slovensko

• Naši štvrtáci sa zapojili do vlastivednej súťaže a so svojím projektom vyhrali 2.miesto!!! Za výhru im prišla krásna odmena a každý z nich dostal od firmy AITEC  športovú fľašu. Ako celá trieda dostali hru Naše Slovensko.

• Hodina prírodovedy

•  Hodinu prírodovedy si naši štvrtáci spestrili pozorovaním živočíchov a rastlín v prírode i vo vode pomocou vlastne vyrobených pozorovacích nástrojov. Deťom sa hodina veľmi páčila.

• Dopravná výchova

• Deti 1.,3.a 4.ročníka nadviazali na projektové vyučovanie o doprave, kde si zopakovali pravidlá cestnej premávky formou prezentácie, kvízov. Vyskúšali si tiež jazdu zručnosti a na záver si zahrali spoločenskú hru s dopravnými prostriedkami a dopravnými značkami.

• !OZNAM!

• Čerstvé hlavičky!!! Šanca sa zvýšila o polovicu!!! Už len 2 dni!!!

PROSÍM, NEZABÚDAJME HLASOVAŤ, JE TO PRE NAŠE DETI !!!!

Zapojme všetkých známych, včera sme sa posunuli z 1500 bodového deficitu na 550!!! Dnes môžeme ZŠ Láb dobehnúť!!! Toto bude tvrdý súboj!

1.Základná škola, Vŕšok 489/20, Láb 15 977,48

2.Základná škola, Malé Leváre 10, Malé Leváre 15 208,96

• Čerstvé hlavičky!!! Šanca sa zvýšila o polovicu!!! Už len 2 dni!!!

• PROSÍM, NEZABÚDAJME HLASOVAŤ, JE TO PRE NAŠE DETI !!!!

1.Základná škola, Vŕšok 489/20, Láb 15 977,48

2.Základná škola, Malé Leváre 10, Malé Leváre 15 208,96

• OZNAM!!!

•  Zajtra, t.j. 30.5. 2023 sa deti budú fotiť. Spoločná foto-zadarmo, ďalšie fotky so spolužiakmi za 0.50c.