• Šaliansky Maťko-výsledky okresného kola

• Dňa 26.1.2023 sa naše žiačky zúčastnili okresného kola súťaže Šaliansky Maťko.Gratulujeme dievčatám- Hanke Hollej-3.ročník za krásne druhé miesto v okresnej súťaži a Alžbetke Hulínovej za Čestné uznanie.

• Pozdrav od seniorov

• Vianoce sú čarovná chvíľa, kedy viac prejavujeme vďaku, city či lásku. V minulom roku na Vianoce 2022 sme potešili seniorov, ktorí nečakajú od nikoho darček, vyčarili úsmev a zahriali nezištným činom. Spolu so žiakmi ,ich rodičmi a priateľmi našej školy sme naplnili darčekové krabice a urobili radosť seniorom v malackej nemocnici. Teraz nám naspäť prišli fotografie, ktoré potešia.

• Školský klub má talent

• Dňa 18.1. 2023 sme mali v školskom klube peknú akciu, kde si deti pripravili svoje vystúpenia sami. Zistili sme, koľko talentov na škole máme a mnohé deti sa zasa inšpirovali od svojich spolužiakov, čo by ešte v živote mohli skúsiť. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto podarenej akcie.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka Základnej školy v Malých Levároch oznamuje, že podľa §150 ods.5 Zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľuje

Riaditeľské voľno

Dňa 30.1.2023, t.j. pondelok

( z dôvodu organizácie aktualizačného vzdelávania pedagogických a odborných zamestnancov školy)

• Vážení rodičia, dnes športový krúžok nebude. Ďakujeme za pochopenie

• Vážení rodičia, informujeme vás, že v piatok 13.1.2023 zumba nebude.

Ďakujeme za pochopenie

• Vážení rodičia, máte možnosť si v škole vyzdvihnúť jedno balenie / po 5 ks/ antigénových testov na ochorenie Covid-19. Budú k dispozícii do konca týždňa.

• Vyhodnotenie recitačnej súťaže slovenských povestí

Vyhodnotenie súťaže

1.kategória

1.miesto:  Hanka Hollá

2.miesto: Mia Šírová

3. miesto: Eliška Hulínová

2. kategória

1.miesto: Alžbetka Hulínová

2.miesto: Agátka Dvorákova

• OZNAM !!!

• Vážení rodičia, nakoľko sa chorobnosť zo dňa na deň zvyšuje, rozhodli sme sa, že zajtra bude vyučovanie len do 11:40hod. ŠKD bude fungovať do 14hod. a vo štvrtok budú chrípkové prázdniny. Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré v novom roku 2023.

• Vianočné trhy

• Ďakujeme všetkým , ktorí prispeli svojimi výrobkami a pomohli nám tak naplniť  stánok na trhoch.

Podarilo sa nám utržiť sumu 415€ , za čo veľmi pekne ďakujeme!

Tešíme sa na ďalšie roky :)

Naši šikovní školáci spestrili program na trhoch básničkami  a pesničkami:)

• Vyučovanie v ďalších dňoch!

• Vážení rodičia, naďalej bude školské vyučovanie fungovať. V prípade ešte väčšej chorobnosti, prehodnotíme a dáme včas vedieť. Sledujte , prosím Vás, stránku školy.

• !!!OZNAM!!!

• Milí rodičia, zajtra sa Vianočná besiedka z dôvodu veľkej chorobnosti detí a učiteliek RUŠÍ !

Zajtra, počas dňa aktualizujeme priebeh vyučovania pred sviatkami.

• Vážení rodičia, pozývame Vás zajtra na vystúpenie detí na Vianočné trhy o 15:00hod. Prídite si kúpiť výrobky, ktoré máme nachystané a podporiť žiakov v škole.

• Matematická pytagoriáda

• Blahoželáme našim úspešným riešiteľom matematickej pytagoriády, držíme im palce v ďalšom kole a pani učiteľke Janskej ďakujeme za prípravu

• Ako som pomohol kamarátovi- vyhodnotenie súťaže

• III.  ročník okresnej výtvarnej a literárnej súťaže

„Ako som pomohol svojmu kamarátovi...“

1.miesto ZŠ ZŠ Záhorská Ves

2.miesto ZŠ Malé Leváre

3.miesto ZŠ Spojená škola sv. Františka Assiského

Anna Martiniak-Všímam si a rada vždy pomôžem-Cena poroty

Timea Lehotzká-Naša spoločná hra-Cena poroty

Rebecca Šafarik-Ako som pomohol kamarátovi v nebezpečenstve-Cena poroty

Mercedes Magdaléna Maťová-Ako som pomohol kamarátovi v nebezpečenstve-Cena poroty

Elizabeth Telárová-Ako som pomohol kamarátovi, ktorý je niečím iný-Cena poroty

Agáta Dvoráková-Ako som pomohol svojmu kamarátovi-Cena poroty

Melánia Kalejová-Pomohla som ošetriť a potešiť kamarátku-Cena poroty

Hanka Hollá-Pomôžem kamarátke v jedálni-Cena poroty

Lea Babjaková-Všímam si, čo moja kamarátka potrebuje. Otvorím jej dvere, odnesiem školskú tašku...-Ocenená práca

Natália Nikmonová-Pomáham kamarátke, ktorá má zlomenú nohu-Ocenená práca

Michal Černý-Vieme sa spoločne hrať-Ocenená práca-

Elissa Šafárik-Vieme sa spoločne hrať-Ocenená práca

Deti si po ceny pôjdu ešte osobne k usporiadateľovi súťaže CvČ Malacky.

GRATULUJEME!!!!