• Jabĺčková štafeta

• Tento rok sme pre zdravie behali jabĺčkovú štafetu, kde sme si merali čas, za koľko obehnú našu školu všetci žiaci. Čas v roku 2022 máme taký symbolický 20 minút a 2 sekundy. Po behu nasledovala zdravá desiata v podobe jabĺčka. Chutilo nám !

• Súťaž o najkrajšiu tekvicu

• Deti s pomocou rodičov vytvárali v posledných dňoch krásne tekvice, ktoré ozdobili náš školský dvor. Veľmi ťažko bolo vybrať tú najkrajšiu, preto sme dali deťom možnosť hlasovať. Vyhrala mačička, ale gratuľujeme všetkým, ktorý strávili čas a poslali nám svoj výtvor do školy.

• Naše šelmy

• Nie, nie je reč o našich žiakoch, ale téma, s ktorou za nami prišli pracovníci Štátnej ochrany prírody, aby našim žiakom edukatívnym spôsobom priblížili život šeliem v našich horách.

• Oznam

• Budúci týždeň sa stále môžete zapojiť do súťaže " O najkrajšiu tekvicu", ktorá sa nám tento týždeň už pekne rozbehla. Ďalej oznamujeme, že v piatok 28.10. budú jesenné prázdniny, ktoré budú trvať do stredy 2.11.2022 kedy deti nastúpia do školy.

• POZOR!!! POZOR!!!

• Vážení rodičia, deti sú už na ceste domov a predbežne by mali prísť o 14:30hod. Je to o niečo skorej ako sme plánovali, nakoľko je zlé počasie. Mali len suchý obed, aby ste s tým rátali a poprosíme Vás, aby ste pri prevzatí parkovali zo zadnej strany školy kvôli autobusu. Ešte Vás poprosíme, aby ste si navzájom dali vedieť. Ďakujeme.

• Škola v prírode - ZUBEREC 2022

• Dnes naši žiaci odcestovali do Školy v prírode do Zuberca. Už sú šťastne v cieli, ubytovávajú sa, po ceste videli Oravský hrad a Rio de Klin. Všetci sú v poriadku a pozdravujú domov:-)

Pokračujeme..

Deti posielajú pozdrav z Oravskej dediny a z Brestovanskej jaskyne. Trošku mrholilo, ale majú sa dobre.

Ďalší deň...

Posledné zážitky a ide sa domov...

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že od dnešného dňa majú deti k dispozícii automat s nechladenými minerálnymi vodami Mattoni. Obsahujú menej cukru a sú sladené prírodnými sladidlami. Cena jednej plechovky je 1,20€. Deti si ich môžu v škole zakúpiť.Plechovka je vratná, deti si ju prinesú domov.