• 2% dane

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Tento rok sme sa rozhodli z týchto peňazí realizovať Zážitkový domček, ktorý by pre deti bol k dispozícii aj v upršanom počasí. Nakoľko nám veľmi chýba telocvičňa, bol by pre nás náhradou a deti by ho využili na cvičenie, oddych v ŠKD či vyučovanie v letnom počasí, kedy nám poskytne úkryt pred slnečnými lúčmi.  Vaše deti, ale i my, učitelia  Vám budeme vďační, ak sa nám podarí projekt zrealizovať.

UPOZORNENIE:

Vážení rodičia, keďže sa nám dostalo do rúk tlačivo so zlým  IČO k 2% dane, skontrolujte si, či ste zadali to správne pri vypĺňaní vyhlásenia. Pevne veríme, že to nebude mať negatívny vplyv pri darovaní 2% našej škole.

IČO: 173196171131   Ďakujeme za pochopenie.

2% dane

• Šaliansky Maťko-výsledky okresného kola

• Dňa 26.1.2023 sa naše žiačky zúčastnili okresného kola súťaže Šaliansky Maťko.Gratulujeme dievčatám- Hanke Hollej-3.ročník za krásne druhé miesto v okresnej súťaži a Alžbetke Hulínovej za Čestné uznanie.

• Pozdrav od seniorov

• Vianoce sú čarovná chvíľa, kedy viac prejavujeme vďaku, city či lásku. V minulom roku na Vianoce 2022 sme potešili seniorov, ktorí nečakajú od nikoho darček, vyčarili úsmev a zahriali nezištným činom. Spolu so žiakmi ,ich rodičmi a priateľmi našej školy sme naplnili darčekové krabice a urobili radosť seniorom v malackej nemocnici. Teraz nám naspäť prišli fotografie, ktoré potešia.

• Školský klub má talent

• Dňa 18.1. 2023 sme mali v školskom klube peknú akciu, kde si deti pripravili svoje vystúpenia sami. Zistili sme, koľko talentov na škole máme a mnohé deti sa zasa inšpirovali od svojich spolužiakov, čo by ešte v živote mohli skúsiť. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto podarenej akcie.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka Základnej školy v Malých Levároch oznamuje, že podľa §150 ods.5 Zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľuje

Riaditeľské voľno

Dňa 30.1.2023, t.j. pondelok

( z dôvodu organizácie aktualizačného vzdelávania pedagogických a odborných zamestnancov školy)

• Vážení rodičia, dnes športový krúžok nebude. Ďakujeme za pochopenie

• Vážení rodičia, informujeme vás, že v piatok 13.1.2023 zumba nebude.

Ďakujeme za pochopenie

• Vážení rodičia, máte možnosť si v škole vyzdvihnúť jedno balenie / po 5 ks/ antigénových testov na ochorenie Covid-19. Budú k dispozícii do konca týždňa.

• Vyhodnotenie recitačnej súťaže slovenských povestí

Vyhodnotenie súťaže

1.kategória